Product information
| Garums | 600 mm |
|---|---|
| Materiāls | Tērauds |
| Klasificēts | Centimetri, Milimetri |
| Slīpuma leņķis | 90 ° |
| Regulējams leņķis | Nē |
| Produkta veids | Leņķa lineāli |
| Zīmols | Stanley |
| Platums | 400 mm |
| Svars | 0.7 kg |
| Mērogs | 2 mm |
| Papildus informācija | Materiāls: Tērauds |
| Ar fiksatoriem | Nē |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 500029014 |
ANGLE RULER STANLEY 1-45-530, 600 MM, STEEL, 90 °
- This steel rafter/roof covering square frame has a body measuring 600 x 50 mm and a tongue measuring 400 x 8 mm.
- Metric
- Reliefs and numbers on hardened steel, ensuring durability and a long service life.
- Metric roof covering table
- Polished finish with a transparent lacquer that is rust-resistant
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ANGLE RULER JUMPER 600X400MM 1-45-530