Product information
| Materiāls | Betons |
|---|---|
| Pārklājums | Cinkots |
| Garums | 50 mm |
| Platums | 6.3 mm |
| Produkta veids | Betona skrūve |
| Zīmols | Essve |
| Modelis | TX30 C1 |
| Augstums | 6.3 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 8 |
| Papildus informācija | Galvas forma: Apaļa galva; Galvas diametrs: 10mm. |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Barcode | 502633626 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SCREWS FOR CONCRETE 6.5(5)X50 ZN 8PCS