FL WALL TILES PERSA GRIS 55X33.3 (1.84)
€13,46
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 55 cm |
|---|---|
| Platums | 33.3 cm |
| Biezums | 0.88 cm |
| Flīžu tips | Keramika |
| Flīžu mērķis | Sienas |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Geotiles |
| Kolekcija | Persa |
| Modelis | GRIS |
| Formāts | 33 x 55 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 10 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.84 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Nē |
| Flīžu virsma | Gluds, Matēts |
| Flīžu modelis | Akmens imitācija |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Nē |
| Izturība pret salu | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Spānija |
| Barcode | 502294515 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: FL WALL TILES PERSA GRIS 55X33.3 (1.84)