SCREW SELF-TAP 5.5X38 DIN7504K12MM(250)
Product code: 502008742
€12,35
Pieejams uzreiz
Product information
| Pašskrūvējošais tips | Ar uzgriezni |
|---|---|
| Garums | 38 mm |
| Diametrs | 5.5 mm |
| Pārklājums | Cinkots |
| Iespējamais materiāls | Metāls |
| Produkta veids | Pašvītņojošās skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Standarts | DIN 7504K |
| Vienību skaits iepakojumā | 250 |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Barcode | 502008742 |









Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SCREW SELF-TAP 5.5X38 DIN7504K12MM(250)