SCREW SELF-DRILLING 4.8X13 DIN7504K ZN 30PCS BL
Product code: 502035922
€0,35
Pieejams uzreiz
Product information
| Pašskrūvējošais tips | Ar uzgriezni |
|---|---|
| Garums | 13 mm |
| Diametrs | 4.8 mm |
| Pārklājums | Cinkots |
| Iespējamais materiāls | Metāls |
| Produkta veids | Pašvītņojošās skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Standarts | DIN 7504K |
| Vienību skaits iepakojumā | 30 |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Barcode | 502035922 |








Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SCREW SELF-DRILLING 4.8X13 DIN7504K ZN 30PCS BL