Product information
| Garums | 10 cm |
|---|---|
| Darbības zonas garums | 74 mm |
| Zobu solis | 5.2 mm |
| Piemērots griešanai | Tīrs |
| Vienību skaits iepakojumā | 3 |
| Produkta veids | Figūrzāģis |
| Zīmols | Bosch |
| Svars | 0.023 kg |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Plāksnes biezums | 10 - 45 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Zobu solis: 4–5.2 mm. Griešanas biezums: 10–45 mm. Darbības zonas garums: 74 mm |
| Barcode | 500913675 |
For cutting softwood, MDF, furniture panels, and fiberboards (10–45 mm).
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SAW BLADES FOR FIGURE SAW 3 T 101 D