SLIP DISK LAP 100X16X12 621151-6008/3008
€1,57
Pieejams uzreiz
Product information
| Diametrs | 100 mm |
|---|---|
| Iekšējā cauruma diametrs | 16 mm |
| Stieples | Maza tērauda, Tērauda |
| Produkta veids | Slīpdiski |
| Zīmols | Haushalt |
| Augstums | 33 mm |
| Stieples diametrs | 0.5 mm |
| Svars | 0.22 kg |
| Maksimālais ātrums minūtē | 12500 rpm |
| Piemēroti rīki | Leņķveida smalcinātājs |
| Komplekts | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Augstums: 33 mm. Iekšējā cauruma diametrs: 16 mm. Stieples diametrs: 0.5 mm. Svars: 0.22 kg. Maksimālais ātrums minūtē: 12500 rpm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502117562 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SLIP DISK LAP 100X16X12 621151-6008/3008