Product information
| Diametrs | 165 mm |
|---|---|
| Iekšējā cauruma diametrs | 20 mm |
| Zobu skaits | 40 |
| Maksimālais ātrums minūtē | 9250 rpm |
| Produkta veids | Zāģripas |
| Zīmols | Makita |
| Biezums | 2 mm |
| Svars | 0.257 kg |
| Materiāls | Metāls |
| Zobu leņķis | 18 ° |
| Plāksnes biezums | 2 mm |
| Piemērots griešanai | Sauss |
| Ar gredzenu | Nē |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Zobu leņķis: 18°. Maksimālais ātrums minūtē: 9250 rpm. Svars: 0.257 kg. Piemērots modeļiem: 5603R 5604R |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 500551096 |
- High speed at a low price. Precise cutting.
- Usage: Wood, carpentry, woodworking.
- Features: Reliable TCT teeth.
- Tooth type: TCT
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SAW BLADE 165X20X2MM 40Z