SCREW FOR LIGHTWEIGHT CONCRETE 8X130 CS 8PCS
€3,32
Pieejams uzreiz
Product information
| Materiāls | Tērauds |
|---|---|
| Pārklājums | CorrSeal |
| Garums | 130 mm |
| Platums | 8 mm |
| Produkta veids | Betona skrūve |
| Zīmols | Essve |
| Modelis | TX30 C4 |
| Augstums | 8 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 8 |
| Papildus informācija | Vītnes garums: 60mm; Galvas forma: Noslēptā galva; Galvas diametrs: 12mm. |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502633742 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SCREW FOR LIGHTWEIGHT CONCRETE 8X130 CS 8PCS