Product information
| Garums | 45 mm |
|---|---|
| Platums | 45 mm |
| Augstums | 61 mm |
| Vārsts | Nē |
| Produkta veids | Savienība |
| Zīmols | Haushalt |
| Materiāls | Plastmasa |
| Diametrs | 19 mm |
| Piemērots šļūtenes diametrs | 0.75 " |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Diametrs: 19 mm. Izmēri: 4.5 x 4.5 x 6.1 cm. Materiāls: plastmasa |
| Barcode | 501793615 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SAVIENOJUMS ŠĻŪT. YM5819E 3/4 IN