Product information
| Garums | 165 mm |
|---|---|
| Platums | 80 mm |
| Augstums | 35 mm |
| Vārsts | Jā |
| Produkta veids | Savienība |
| Zīmols | Gardena |
| Materiāls | Plastmasa |
| Diametrs | 15 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Piemērots 15 mm biezām šļūtenēm |
| Barcode | 501927595 |
GARDENA Premium šļūtenes savienojums ar "Stop" vārstu, kas izgatavots no augstas kvalitātes metāla un plastmasas konstrukcijas, nodrošinot ērtus savienojumus un laistīšanas piederumu maiņu šļūtenes galā. Piemērots šļūtenēm ar diametru 13 mm (½") vai 15 mm (5/8").
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SAVIENOJUMS AR STOP 13-15 PREMIUM