Product information
| Savietojamie ražotāji | Kärcher |
|---|---|
| Garums | 52.5 cm |
| Platums | 11 cm |
| Produkta veids | Komplekti |
| Zīmols | Kärcher |
| Modelis | 2.638-792.0 |
| Saderīgi augstspiediena mazgāšanas iekārtu modeļi | K 2 Basic, K 2 Classic, K 2 Compact, K 2 Compact Home, K 2 Full Control, K 2 Full Control Home, K 2 Premium, K 2 Premium Home, K 3, K 4, K 5, K 7, K2 |
| Augstums | 10 cm |
| Papildus informācija | Smilšu un mitrās strūklas komplekts rūsas, krāsas un noturīgu netīrumu noņemšanai. Var izmantot ar visiem kärcher k2 - k7 sērijas sadzīves augstspiediena mazgātājiem |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 500031285 |
Cleaning set designed for removing rust and long-standing dirt of various origins with an abrasive sandblasting technique. Size: 57x12.5x12.5cm. Weight: 1.15kg.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SAND AND MOISTURE CLEANING SET