Product information
| Garums | 11.7 cm |
|---|---|
| Darbības zonas garums | 91 mm |
| Zobu solis | 3 mm |
| Piemērots griešanai | Tīrs |
| Vienību skaits iepakojumā | 3 |
| Produkta veids | Figūrzāģis |
| Zīmols | Bosch |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Plāksnes biezums | 3 - 65 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Barcode | 500912839 |
For softwood (3–65 mm), fiberboard and particle board, as well as furniture board.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SABRE SAW BLADES 3 T 234 X (PROGRESSOR)