Product information
| Garums | 250 cm |
|---|---|
| Platums | 9.3 cm |
| Smalkums | 240 |
| Produkta veids | Smilšpapīrs ruļļos |
| Zīmols | Mirka |
| Vispārējie izmēri | 250 x 9.3 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Apstrādes materiāls | Koks, Plastmasas |
| Barcode | 500343893 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SLIP MATERIAL MIROX 93MM X 2.5M 240