Product information
| Garums | 120 mm |
|---|---|
| Paredzēts | Krāsošanas darbiem |
| Produkta veids | Rullītis bez roktura |
| Zīmols | Forte Tools |
| Auduma biezums | 16 mm |
| Rullīša serdes diametrs | 30 mm |
| Roktura diametrs | 6 mm |
| Krāsojama virsma | Vidēja |
| Krāsas tips | Ūdens bāzes krāsām |
| Auduma sastāvs | Mikrošķiedra |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502335261 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: RULLĪTIS MIDI 12 CM 16 MM C30