ROLLER WITH HANDLE LAKUI RJ3161 HAUSHALT 7
€1,55
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 180 mm |
|---|---|
| Paredzēts | Krāsošanas darbiem |
| Produkta veids | Rullītis ar rokturi |
| Zīmols | Haushalt |
| Auduma biezums | 9 mm |
| Rullīša serdes diametrs | 40 mm |
| Roktura diametrs | 8 mm |
| Krāsojama virsma | Vidēja |
| Krāsas tips | Ūdens bāzes krāsām |
| Auduma sastāvs | Mikrošķiedra |
| Roktura materiāls | Divu komponentu |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Garums: 180 mm. Rullīša diametrs: 40 mm. Saru garums: 9mm. Rullītis paredzēts: krāsošanas darbiem. Rullīša materiāls: mikrošķiedra |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501798204 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ROLLER WITH HANDLE LAKUI RJ3161 HAUSHALT 7