Product information
| Darbības zonas garums | 48 cm |
|---|---|
| Darbības zonas platums | 13 cm |
| Darba daļu materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Produkta veids | Rīvdēlis |
| Zīmols | Forte Tools |
| Zobu platums | 8 mm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502335193 |
Uzlabojiet savus būvniecības un flīzēšanas projektus ar Forte Tools celtniecības špakteļlāpstiņu. Šis robustais instruments ir paredzēts precīzai un efektīvai dažādu būvmateriālu uzklāšanai.
- Izturīga nerūsējošā tērauda asmens: Šīs špakteļlāpstiņas darba daļa ir izgatavota no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda, nodrošinot ilgmūžību un izturību pret koroziju pat biežas lietošanas gadījumā.
- Optimāli izmēri: Ar dāsnu darba garumu 48 cm un platumu 13 cm, tas nodrošina plašu pārklājumu lielām virsmām, racionalizējot jūsu darba plūsmu.
- Precīza zobainā mala: Asmens ir aprīkots ar 8 mm platiem zobiem, padarot to ideāli piemērotu flīžu līmes, javas un citu viskozu materiālu vienmērīgai izplatīšanai, panākot vienmērīgu pamatni jūsu instalācijām.
- Ergonomisks divkomponentu rokturis: Izbaudiet komfortu un izcilu vadību ar īpaši izstrādāto melnā un dzeltenā divkomponentu rokturi. Tā ergonomiskā forma samazina roku nogurumu, ļaujot strādāt ilgāku laiku bez diskomforta.
Ideāli piemērots gan profesionāliem celtniekiem, gan dedzīgiem DIY entuziastiem, šī zobainā špakteļlāpstiņa no Forte Tools ir būtiska tādiem uzdevumiem kā flīžu ieklāšana uz grīdām un sienām, vai precīza apmetuma un špakteles uzklāšana. Ražots Polijā, tas apvieno praktisku dizainu ar uzticamu veiktspēju.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: RĪVDĒLIS ŠVEIC. 48X13CM ROB.8X8MM