Product information
| Svars | 2.6 kg |
|---|---|
| Griešanas dziļums 90° leņķī | 61 mm |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 5300 |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Maksimālais diska diametrs | 165 mm |
| Produkta veids | Ripzāģi |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 3551CA |
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Griešanas dziļums 45° leņķī | 43 mm |
| Regulējams rotācijas ātrums | Nē |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora spriegums | 20 V |
| Iespējams pievienot putekļusūcēju | Jā |
| Lādētājs iekļauts | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502647436 |
Akumulatora disku zāģis Skil 3551CA
SKIL 3551 bezotriebu akumulatora disku zāģis ir ideāli piemērots precīzai griešanai līdz 57 mm dziļumam. Tāpat kā visi citi SKIL “20V Max” akumulatora instrumenti, šis modelis ir darbināms ar nozares vadošo progresīvo “PWRCORE 20™” akumulatora un lādētāja tehnoloģiju. Mūsu bezotriebu motors ir ātrāks, jaudīgāks un darbojas 10 reizes ilgāk nekā parastais motors ar otām.
Mūsu īpašais LED modulis apgaismo zāģa disku, radot spilgtu ēnas līniju zem tā. Šī funkcija garantē ļoti precīzus griezumus, precīzi norādot, kur jūsu zāģa disks iekaltīs sagatavi, ņemot vērā arī asmeņa platumu. Jūsu griezuma līnijas labu redzamību nodrošina arī LED lampiņa kopā ar integrētu putekļu pūtēju. Lai nodrošinātu izturību, šim disku zāģim ir noslēgti lodīšu gultņi. Noslēgti lodīšu gultņi pasargā zāģi no putekļiem un pagarina zāģa kalpošanas laiku. SKIL 3551 CA tiek piegādāts ar 18 zobu karbīda asmeni un paralēlo vadotni. Baterija un lādētājs nav iekļauti.


Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: RIPZĀĢIS 3551CA 20V