Product information
| Svars | 3.2 kg |
|---|---|
| Griešanas dziļums 90° leņķī | 57 mm |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 3700 |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Maksimālais diska diametrs | 165 mm |
| Produkta veids | Zāģi |
| Zīmols | Makita |
| Modelis | DSS610Z |
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Griešanas dziļums 45° leņķī | 40 mm |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Soma komplektā | Nē |
| Lādētājs iekļauts | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Akumulatora tips: Li-Ion 18V. Iebūvēts LED apgaismojums. SoftGrip rokturis. . Akumulators un lādētājs nav iekļauts komplektācijā! |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 501084831 |
Makita DSS610Z Cordless Circular Saw
- Fast cutting at 3700 RPM
- Built in blow-off nozzle
- Double safety switch
- Aluminum saw base
- Large locking lever
- Especially lightweight and compact design
- Removable dust nozzle
- Built-in LED lighting
- Ergonomically designed handle with rubber coating ensures safe and stable operation
- Tool and battery equipped with protection system. This system automatically cuts off the power supply to the tool to extend battery lifespan
- Operates only with 18V Li-ion 3.0Ah batteries
- Z version without batteries and chargers
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: RIPSAW AKU DSS610Z 18V 165MM Z-SERIES