Product information
| Garums | 30 cm |
|---|---|
| Saspiešanas spēks | 173 kg |
| Ar paplašinātāju | Nē |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Spīles |
| Zīmols | Okko |
| Platums | 5 cm |
| Papildus informācija | F veida līmspīles. Materiāls: Koks, Metālu sakausējums. Saspiešanas spēks: 173 kg |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502151533 |
Vagner SDH izturīgs skrūve, lai saspiestu un savienotu priekšmetus. Skrūves izmēri: 300 x 50 mm.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LĪMSPĪLES F-VEIDA 103106 50X300MM