Product information
| Garums | 30 mm |
|---|---|
| Platums | 30 mm |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | - |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Augstums | 30 mm |
| Biezums | 2 mm |
| Barcode | 500230733 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: RESILIENT BRACKET 30X30MM BROWN