Product information
| Garums | 2500 mm |
|---|---|
| Platums | 24 mm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Plastmasa |
| Produkta veids | Apdares lentes |
| Zīmols | Cezar |
| Biezums | 8 mm |
| Krāsas nosaukums | Gaiši brūna krās. |
| Barcode | 502118798 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: PVC LIST 8MM/2.5M BEIGE 622533 (100)