PATENT FOR DRILLING MACHINE 13MM BDF456 MAKITA
€6,67
Pieejams uzreiz
Product information
| Ātrā fiksācija | Jā |
|---|---|
| Patronu tips | 1/2" |
| Korpusa materiāls | Plastmasa |
| Produkta veids | Patronas urbjiem |
| Zīmols | Makita |
| Stobra diametrs | 1.5 - 13 mm |
| Papildus informācija | Izmērs: 1.5-13 mm. Vītne: 1/2" x 20UNF |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501009293 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: PATENT FOR DRILLING MACHINE 13MM BDF456 MAKITA