PROFILE J ALUMINUM CHROME 1000X18MM
Product code: 502127334
€1,62
Pieejams uzreiz
Product information
| Pārklājums | Hromēta |
|---|---|
| Garums | 1000 mm |
| Platums | 18 mm |
| Produkta veids | Alumīnija profils |
| Zīmols | Arcansas |
| Augstums | 7 mm |
| Biezums | 1.5 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Barcode | 502127334 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: PROFILE J ALUMINUM CHROME 1000X18MM