Product information
| Diametrs | 125 mm |
|---|---|
| Biezums | 1.2 mm |
| Dimanta asmeņa tips | Pastāvīgi |
| Produkta veids | Dimanta diski |
| Zīmols | Haushalt |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Apstrādes materiāls | Betons, Flīzes, Granīts, Keramika, Klinkera, Marmors, Sarkanie ķieģeļi |
| Piemērots griešanai | Slapjš |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Maksimālais ātrums minūtē | 12200 rpm |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Piemēroti rīki | Leņķveida smalcinātājs |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502205356 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: DIAMOND CUTTING DISC 125X1.9X22.23MM