Product information
| Kāpņu daļu tips | Stāvvieta |
|---|---|
| Garums | 1420 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Produkta veids | Kāpņu piederumi |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 6.7 kg |
| Platums | 320 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 501955823 |
For workplace safety and more convenient work with ladders. Haushalt not only manufactures various equipment and ladders but also their accessories.
Haushalt 405B is a special ladder platform. The durable, 6.7 kg metal product is designed to enhance the functionality of any properly shaped ladder so it can stand in place, significantly easing repairs, finishing, or other similar tasks. The length of the metal platform is 142 cm, and the width is 32 cm.
These Haushalt ladder platforms will come with a 24-month warranty from the date of purchase.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: PLATFORM 4X5 FOR LADDERS 405B HAUSHALT