Product information
| Zīmols | Black & Decker |
|---|---|
| Gaisa patēriņš | 350 l/min |
| Produkta veids | Pneimatiskās triecienatslēgas |
| Garums | 370 mm |
| Platums | 270 mm |
| Augstums | 260 mm |
| Svars | 2.2 kg |
| Krāsa | Melna krās., Oranža krās. |
| Spiediens | 6.3 Bar |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502224276 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: PISTON WRENCH PNEUMATIC 160158XBND