Product information
| Garums | 1000 mm |
|---|---|
| Diametrs pirms saraušanās | 51 mm |
| Diametrs pēc saraušanās | 25.4 mm |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Krāsa | Melna krās. |
| Zīmols | Okko |
| Saraušanās temperatūra | 120 - 200 °C |
| Izcelsmes valsts | Ungārija |
| Barcode | 501754897 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: PIPE THERMO 51/25.4 BLACK