Product information
| Garums | 52 cm |
|---|---|
| Platums | 32 cm |
| Materiāls | Plastmasa |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Produkta veids | Kastes |
| Zīmols | Okko |
| Augstums | 19.5 cm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502293563 |
Atklājiet izcilu praktisko organizāciju ar Okko Utility and Tool Box – daudzpusīgu uzglabāšanas risinājumu, kas paredzēts, lai jūsu svarīgākās lietas būtu kārtīgas un viegli pieejamas. Izgatavota no izturīgas plastmasas, šī robustā kaste ir veidota tā, lai izturētu dažādu uzdevumu prasības, padarot to par neaizstājamu priekšmetu jebkurā mājoklī vai darbnīcā.
Okko kastei ir ērts atvērts dizains, kas nodrošina tūlītēju piekļuvi jūsu rīkiem, rokdarbu piederumiem vai mājsaimniecības priekšmetiem. Tās izturīgais centrālais rokturis nodrošina ērtu un drošu satvērienu, ļaujot bez piepūles pārvietot to no viena projekta uz nākamo. Pārdomātais dizains ietver integrētus mazākus nodalījumus, kas atrodas abpus galvenajam rokturim, ideāli piemēroti skrūvju, naglu, uzgaļu vai citu sīku piederumu kārtīgai organizēšanai, neļaujot tiem pazust starp lielākiem priekšmetiem. Dziļi praktiskā brūnā krāsa piešķir smalku stilu, savukārt matētā apdare liecina par tās utilitāro dabu.
Mērot ievērojamus 52 cm garumā, 32 cm platumā un 19,5 cm augstumā, šī Okko kaste piedāvā plašu uzglabāšanas ietilpību visdažādākajām vajadzībām. Iedomājieties, kā bez piepūles transportējat dārzkopības piederumus uz dārzu, organizējat automašīnas detaļu tīrīšanas piederumus vai sakārtojat visus savus DIY rīkus nākamajam mājas labiekārtošanas projektam. Ražots Polijā, šis uzticamais organizators nāk ar 24 mēnešu garantiju privātiem klientiem, nodrošinot kvalitāti un mieru.
- Zīmols: Okko
- Produkta veids: Utility and Tool Box
- Materiāls: Izturīga plastmasa
- Krāsa: Praktiska brūna
- Izmēri: 52 cm (garums) x 32 cm (platums) x 19,5 cm (augstums)
- Īpašības: Izturīgs centrālais rokturis, integrēti mazi nodalījumi, atvērts dizains
- Izcelsmes valsts: Poland
- Garantija: 24 mēneši privātiem klientiem
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: PIEDERUMU IELIKTNIS 52X32X19.5CM OKKO