Product information
| Svars | 3.5 kg |
|---|---|
| Jauda | 1000 W |
| Apgriezieni / minūtē | 0 - 1100 rpm |
| Sitieni minūtē | 0 - 4900 |
| Trieciena enerģija | 3.3 J |
| Produkta veids | Perforatori |
| Zīmols | Okko |
| Modelis | Z1A-HB-3225 |
| Patronu tips | Sds-plus |
| Maksimālais urbšanas diametrs betonā | 26 mm |
| Maksimālais urbšanas diametrs kokā | 42 mm |
| Maksimālais urbšanas diametrs tēraudā | 13 mm |
| Vada garums | 2 m |
| Ar dziļuma ierobežotāju | Jā |
| Urbjmašīna ar trieciena funkciju | Jā |
| Urbjmašīna bez trieciena funkcijas | Jā |
| Griešanās funkcija | Jā |
| Papildus patronas | Jā |
| Soma komplektā | Jā |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502657348 |
Atklājiet Okko Z1A-HB-3225 rotācijas āmura jaudu un daudzpusību – spēcīgu 1000 W instrumentu, kas paredzēts plaša spektra urbšanas un kalšanas darbiem. Ar ievērojamu 3,3 džoulu trieciena enerģiju, šis āmurs ir lieliska izvēle prasīgiem būvniecības un renovācijas projektiem, sākot no stiprinājumu uzstādīšanas līdz vieglai demontāžai.
Izstrādāts efektivitātei, Z1A-HB-3225 ir aprīkots ar uzticamu SDS-Plus patronu sistēmu, kas nodrošina ātru un drošu uzgaļu maiņu. Tā daudzfunkcionālais dizains piedāvā trīs darbības režīmus, lai pielāgotos dažādiem materiāliem un uzdevumiem:
- Āmura urbšana: Ideāli piemērota bez piepūles caururbjot betonu, ķieģeļus un citas mūra virsmas līdz 26 mm.
- Rotācijas urbšana: Ideāli piemērota precīzai urbšanai kokā līdz 42 mm un tēraudā līdz 13 mm, bez trieciena.
- Kalšana: Nodrošina efektīvu šķembu veidošanu un laušanu nelielai demontāžai un virsmas sagatavošanai.
Izbaudiet kontrolētu veiktspēju ar mainīgu ātruma diapazonu no 0 līdz 1100 apgriezieniem minūtē un iespaidīgu 0 līdz 4900 triecieniem minūtē. Instrumenta ergonomiskais dizains, kura svars ir 3,5 kg, ietver papildu rokturi uzlabotam satvērienam un manevrētspējai, nodrošinot komfortu ilgstošas lietošanas laikā. 2 metru garš barošanas kabelis nodrošina pietiekamu diapazonu lielākajai daļai pielietojumu, un ērts dziļuma ierobežotājs ir iekļauts, lai sasniegtu konsekventus urbšanas dziļumus.
Okko Z1A-HB-3225 ir komplektā ar praktiskiem piederumiem, lai jūs varētu nekavējoties sākt darbu. Tas ietver izturīgu transportēšanas koferi ērtai transportēšanai un organizētai uzglabāšanai, SDS-Plus urbju un kalšanas uzgaļu komplektu, kā arī patronas adapteri standarta cilindriskiem urbjiem. Šis visaptverošais komplekts padara to par vērtīgu līdzekli gan DIY entuziastiem, gan profesionāļiem, kas ir gatavi risināt tādus uzdevumus kā jaunu skapju uzstādīšana vai kanālu veidošana elektrības vadiem.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: PERFORATORS EL.Z1A-HB-3225 1000W