Product information
| Svars | 3.1 kg |
|---|---|
| Jauda | 850 W |
| Apgriezieni / minūtē | 0 - 980 rpm |
| Sitieni minūtē | 0 - 5150 |
| Trieciena enerģija | 2.8 J |
| Produkta veids | Perforatori |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 1770GA |
| Patronu tips | Sds-plus |
| Urbjmašīna ar trieciena funkciju | Jā |
| Urbjmašīna bez trieciena funkcijas | Jā |
| Griešanās funkcija | Jā |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Komplektā ietilpst: instrumentu koferis ar 6, 8 un 10 mm SDS+ urbjiem betonam un 13 mm skavotājs ar SDS+ adapteri. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502647478 |
Perforators Skil 1770GA
SKIL 1770 perforators ar četriem funkcijām ir jaudīgs 850 W motors, ātruma regulēšanas slēdzis ar iepriekšēju iestatījumu un fiksācijas pogu, lai optimāli vadītu urbšanas darbus betonā līdz 26 mm. Tam ir trieciena funkcija, kas paredzēta urbšanai betonā, trieciena apturēšanas funkcija parastajai urbšanai un skrūvju griešanai un rotācijas apturēšanas funkcija viegliem kalšanas darbiem. Pēdējais, bet ne mazāk svarīgais – šis urbšanas instruments ļauj kalšanai, brīvi rotējot. „SDS+“ sistēma ļauj vienkārši un ātri nomainīt piederumus. Lai ērti mainītu instrumenta darbības virzienu, varat izmantot pievilkšanas / atslābināšanas slēdzi. Neslīdoša Softgrip un regulējama sānu rokturis ļauj ērti vadīt ar abām rokām. Izmantojot praktisko dziļuma ierobežotāju, varat iestatīt aklo urbumu urbšanas dziļumu. SKIL 1770 GA komplektā ir instrumenta kaste ar 6, 8 un 10 mm „SDS+“ betona urbjmašīnu komplektu un 13 mm urbjpatronu ar „SDS+“ adapteri.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: PERFORATORS 1770GA 850W