Product information
| Uzstādīšana | Padziļinājumā |
|---|---|
| Rāmis | Nē |
| Strāvas stiprums | 10 A |
| Taustiņu skaits | 1 |
| Produkta veids | Pārslēgi |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Sērija | Sedna Design |
| Krāsa | Melna krās. |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP20 |
| Ar apgaismojumu | Jā |
| Spriegums | 250 V |
| Garums | 73 mm |
| Platums | 73 mm |
| Barcode | 502500963 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: PĀRSLĒDZIS 10AX ANTRACĪTS