Product information
| Garums | 240 cm |
|---|---|
| Augstums | 8 cm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Stiprinājums | Līme |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | Profile VOX |
| Biezums | 1.6 cm |
| Krāsas nosaukums | Balts krās. |
| Piemērots vannas istabai | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502403940 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: PAINTABLE FOAM BASEBOARD 2.4M ESP201