Product information
| Ligzdu skaits | 6 ligzdas |
|---|---|
| Vada garums | 5 m |
| Spriegums | 230 V |
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Ar slēdzi | Jā |
| Produkta veids | Pagarinātāji |
| Zīmols | Brennenstuhl |
| Sērija | PREMIUM |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Vada tips | 3 x 1,5 mm² |
| Krāsa | Melna krās., Pelēka krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Drošības vārsti |
| Izcelsmes valsts | Vācija |
| Barcode | 501735148 |
Durable extension sockets made from impact-resistant special plastic, designed as the best in their class. Elegant, sleek, timeless, high-quality design. Grounding sockets at a 45° angle, ideal for angled plugs. Illuminated double-pole on/off safety switch. Option to wrap the cable around a rail for storage. Practical hanging option. Innovative mounting concept. Sockets with child safety protection.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: PAGAR 1951560101 5M 6V 3X1.5 M/P GRAY