Product information
| Garums | 4.2 cm |
|---|---|
| Augstums | 7.5 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Produkta veids | Līstes ārējais stūris |
| Zīmols | Salag |
| Kolekcija | SG75 |
| Biezums | 3.3 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Krāsas nosaukums | Pelēka pūka |
| Piemērots vannas istabai | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502101850 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: OUTDOOR CORNER SG7BI9 SPRUCE GRAY 1PC