Product information
| Garums | 27.2 cm |
|---|---|
| Platums | 18.9 cm |
| Augstums | 4.6 cm |
| Krāsa | Dzeltena krās., Melna krās. |
| Ar riteņiem | Nē |
| Produkta veids | Kastes |
| Zīmols | Stanley |
| Materiāls | Plastmasa |
| Papildus informācija | 17 nodalījumi. |
| Barcode | 502360201 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ORGANIZERS ESSENTIALS 11