Product information
| Dzinēja tips | Četrtaktu benzīna |
|---|---|
| Dzinēja cilindra tilpums | 161 cm³ |
| Pļaušanas augstuma regulēšana | Centrālais |
| Zāles savākšana | Jā |
| Degvielas tvertnes tilpums | 1 l |
| Produkta veids | Benzīna zāles pļāvēji |
| Zīmols | Grunder |
| Modelis | S531VHY BS750EX |
| Zāles pļāvēja tips | Pašgājējs |
| Jauda | 2800 W |
| Dzinēja ražotājs | Briggs & Stratton |
| Dzinēja modelis | BS750EX |
| Darba platums | 52.5 cm |
| Pļaušanas augstums (Min) | 25 mm |
| Pļaušanas augstums (Maks) | 75 mm |
| Pļaušanas asmens materiāls | Metāla |
| Zāles ķemme | Nē |
| Zāles izmešana aizmugurē | Jā |
| Zāles mulcēšana | Jā |
| Zāles izmešana sānos | Jā |
| Savākšanas maisa tilpums | 70 l |
| Piedziņas riteņi | Aizmugurējā |
| Ritenīši ar gultņiem | Nē |
| Riteņu materiāls | Plastmasa |
| Svars | 33.8 kg |
| Platums | 530 mm |
| Augstums | 25 - 75 mm |
| Krāsa | Dzeltena krās., Melna krās., Pelēka krās. |
| Korpusa materiāls | Metāls, Tērauds |
| Ar salokāmu rokturi | Jā |
| Regulējams roktura augstums | Nē |
| Trokšņa līmenis | 96 dB |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Mazgāšanas šļūtenes savienotājs | Jā |
| Uzmanību! | Pārbaudiet eļļas līmeni katru reizi, kad darbināt mašīnu, un, ja nepieciešams, papildiniet to ar SAE30 motoreļļu. Pļaujmašīna tiek piegādāta bez benzīna un eļļas. Pirms motora iedarbināšanas pārliecinieties, ka aizdedzes svecē un agregātā ir pietiekami daudz eļļas un benzīna. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502336852 |

Gasoline Lawn Mower - Self-propelled GRUNDER S531VHY BS750EX
- Self-propelled lawn mower with a 161 cc four-stroke Briggs & Stratton gasoline engine that ensures durability and longevity.
- Perfect for medium to large lawns.
- Pushing the mower requires little effort, the wheels turn away from the engine by themselves, and the electric cord isn't in the way, meaning less fatigue when working with heavier loads.
- Engine RPM is 2800/min.
- Cutting height is adjustable from 25 to 75 mm. Cutting width is 52.5 cm.
- The 70-liter grass collection bag is especially large and does not need to be emptied often.
- If the mowed grass does not need to be collected, grass discharge through the side opening is available.
- This efficient lawn mower's useful feature is mulching, i.e., the mowed grass is shredded and discharged through the mower's rear opening, thereby naturally fertilizing the soil.
- The device has a foldable handle that facilitates transportation and storage during the winter season.
- Maximum vibration value is 7.383 m/s² (K=1.5).
- Weight up to 35 kg.
- This mower comes with a 36-month warranty.


Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: MOWER.GROUND.S531VHY BS750EX50CM161CM