Product information
| Svars | 6.86 kg |
|---|---|
| Jauda | 1400 W |
| Regulējams rotācijas ātrums | Jā |
| Produkta veids | Celtniecības maisītājs |
| Zīmols | Scheppach |
| Modelis | PM1400 |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 0-700 |
| Stiprinājuma vītne | 14 mm/M14 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Barcode | 502367583 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: MIXER CONSTRUCTION PM1400 1400W