Product information
| Garums | 202.4 cm |
|---|---|
| Biezums | 3.3 cm |
| Krāsa | Grafīta krās. |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Produkta veids | Durvju aploda |
| Zīmols | - |
| Platums | 8 cm |
| Komplekts | 2,5 GAB. RĀMJU KOMPLEKTS. |
| Vienību skaits iepakojumā | 2.5 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| Barcode | 502554378 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BOX 80X33 2.5 PCS GRAPHITE SILK MATT