MILLING CUTTER HM B=15MM, L=20 MM, SHANK 8MM
€10,99
Pieejams uzreiz
Product information
| Darbības zonas garums | 19.6 mm |
|---|---|
| Diametrs | 8 mm |
| Montāžas veids | Griešanas |
| Produkta veids | Frēze |
| Zīmols | Bosch |
| Garums | 20 mm |
| Kāta diametrs | 15 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| 0 € uz pakomātu | Koka frēze Bosch, noapaļots, 83.9 mm x 12.7 mm |
| Parastā cena | 0 € uz pakomātu |
| Barcode | 500030715 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: MILLING CUTTER HM B=15MM, L=20 MM, SHANK 8MM