DIAMOND DISC SUPERPRO 250/25.4MM TVH DRY
€43,14
Pieejams uzreiz
Product information
| Diametrs | 250 mm |
|---|---|
| Biezums | 1.6 mm |
| Dimanta asmeņa tips | Turbo |
| Produkta veids | Griešanas disks |
| Zīmols | Rubi |
| Iekšējā cauruma diametrs | 25.4 mm |
| Apstrādes materiāls | Akmens, Flīzes, Sarkanie ķieģeļi |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Maksimālais ātrums minūtē | 6150 rpm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Piemēroti rīki | Pulēšanas mašīnas, Slīpēšanas iekārtas |
| Garantija juridiskām personām | 36 mēn |
| Barcode | 501510136 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: DIAMOND DISC SUPERPRO 250/25.4MM TVH DRY