Product information
| Garums | 100 mm |
|---|---|
| Platums | 70 mm |
| Produkta veids | Frēze |
| Zīmols | - |
| Papildus informācija | Garums: 100 mm. Platums: 70 mm |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 500933413 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: MILLING CUTTER 100MMX70MM