Product information
| Savākšanas maisa tilpums | 20 l |
|---|---|
| Regulējams rokturis | Jā |
| Produkta veids | Āra slaucītājs |
| Zīmols | Kärcher |
| Modelis | S 4 Twin |
| Garums | 55.4 cm |
| Platums | 23.5 cm |
| Augstums | 74.9 cm |
| Krāsa | Dzeltena krās., Melna krās. |
| Materiāls | ABS plastmasa, Metāls |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Manuāla slaucīšana. Maks. veiktspējas platība: 2400 m²/h. Darba platums: 650 mm. Liekšķeres princips |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Barcode | 502173171 |
SLAUCĪŠANAS MAŠĪNA KÄRCHER S 4 TWIN
Neatkarīgi no tā, vai tie ir ziedlapiņas pavasarī, smiltis vasarā, lapas rudenī vai grants ziemā: efektīvā un ergonomiskā Kärcher slota S 4 Twin nodrošina žilbinošu skatu ap māju un dārzu rekordīsā laikā visu gadu. Jaudīga rullīša birste, 2 sānu birstes un 680 mm plats slaucīšanas tvērums - stundas laikā var viegli iztīrīt līdz pat 2400 m² lielu platību. Noslaucītie atkritumi nonāk tieši 20 litru atkritumu tvertnē. Sānu birstes ar garajiem sariņiem nodrošina pilnīgu tīrību līdz pat malām. Regulējamo stumšanas rokturi var optimāli pielāgot lietotāja attiecīgajam augumam. Pateicoties ērtajai montāžai, regulējot augstumu, jūs nezaudēsiet skrūves. Lai ietaupītu uzglabāšanas vietu, slotu var viegli un nepārtraukti salocīt. Sānu birstes piestiprināšanai nav nepieciešami papildu instrumenti, tāpēc slota ir ātri gatava lietošanai. Atkritumu tvertni ir viegli noņemt, droši novietot un iztukšot, nesaskaroties ar netīrumiem.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: MEH.SLAUCĪTĀJS KARCHER S4 TWIN