Product information
| Garums | 3 m |
|---|---|
| Lentas materiāls | Stikla šķiedras |
| Precizitātes klase | 2 |
| Klasificēts | Centimetri, Collas, Milimetri |
| Produkta veids | Ruletes |
| Zīmols | Stanley |
| Lentas platums | 12.7 mm |
| Mērogs | 1mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Materiāls: Plastmasa. Garums: 3 m |
| Barcode | 500516079 |
MEASURING TAPE STANLEY 3M
- Polymer cushion and hard ABS case
-
Chrome belt clip
-
Ergonomic design with tape lock button
-
Sliding hook with actual zero-speed setting - for precise measurements indoors and outdoors
-
Class II
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: MEASURING TAPE STANLEY 3M/12.7MM