MDF SKIRTING BOARD D4584 2500X16X85 OZ.(10
€6,24
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 250 cm |
|---|---|
| Augstums | 8.5 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes (MDF) |
| Stiprinājums | Līmējamas vai stiprināmas sijas |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | Kronopol |
| Kolekcija | - |
| Biezums | 1.6 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 10 |
| Piemērots vannas istabai | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502588325 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: MDF SKIRTING BOARD D4584 2500X16X85 OZ.(10