Product information
| Svars | 0.8 kg |
|---|---|
| Maksimālais darba spiediens | 15 Bar |
| Maksimālā ūdens plūsma | 150 l/h |
| Produkta veids | Bezvadu augstspiediena mazgātāji |
| Zīmols | Kärcher |
| Modelis | OC Handheld Compact |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulators iekļauts komplektā | Jā |
| Akumulatora spriegums | 7.2 V |
| Lādētājs iekļauts | Jā |
| Uzlādes laiks | 3 h |
| Darbības laiks ar pilnu uzlādi, līdz | 30 min |
| Teleskopisks rokturis | Nē |
| Spiediena pārvaldes funkcija | Jā |
| Ūdens sūkšanas funkcija | Jā |
| Šļūtenes garums | 5 m |
| Šļūtenes spole | Nē |
| Iespēja izmantot mazgāšanas līdzekli | Jā |
| Mazgāšanas līdzekļa tvertnes tilpums | 0.2 l |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Komplekts | Akumulatora lādētājs: 5 V / 2 A USB kabelis + adapteris (pa 1 gab.), 4-in-1 Multi Jet smidzināšanas uzgalis, 5m sūkšanas šļūtene, mazgāšanas līdzekļa pudelīte |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Barcode | 502839742 |
OC Handheld Compact ir kompakts, rokas vidēja spiediena tīrītājs elastīgai, mobilai lietošanai. Pateicoties integrētajam litija jonu akumulatoram un 5 metru iesūkšanas šļūtenei ārējiem ūdens avotiem, jūs varat tīrīt neatkarīgi no strāvas vai ūdens pieslēguma – ideāli piemērots ceļā un ap māju. Viegls, inovatīvs dizains ar izvelkamu rokturi nodrošina vietu taupošu uzglabāšanu un ērtu transportēšanu. Ar 2 pakāpju spiediena regulēšanu spiedienu var pielāgot no aptuveni 6 līdz 15 bar, ideāli piemērots jutīgu virsmu tīrīšanai vai akumulatora darbības laika pagarināšanai līdz pat 30 minūtēm. LED indikators sniedz informāciju par režīmu un akumulatora darbības laiku. 4-in-1 Multi Jet ļauj ātri pārslēgties starp 4 smidzināšanas veidiem, savukārt Kärcher sprauslu tehnoloģija nodrošina maigu un efektīvu tīrīšanu. Mazgāšanas līdzekli var uzklāt ar šim nolūkam paredzēto sprauslu. Ideāli piemērots ātrai, nesarežģītai lietošanai bez laikietilpīgas sagatavošanās, vai nu kempingā, pēc riteņbraukšanas vai pārgājienu ceļojumiem, vai dārzā. Akumulatoru var uzlādēt, izmantojot USB-C. Tas nav saderīgs ar dārza šļūteņu savienojumiem.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: MAZGĀTĀJS SPIEDIENA OC ROKAS COMPACT