LIST FOR AL LPS CHAMPAGNE 0.9M
Product code: 501057840
€1,70
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 900 mm |
|---|---|
| Platums | 30 mm |
| Krāsa | Brūngans krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Savienotāj skava/lenta |
| Zīmols | Cezar |
| Augstums | 5 mm |
| Krāsas nosaukums | Šampanieša krās. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 501057840 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LIST FOR AL LPS CHAMPAGNE 0.9M