Product information
| Garums | 900 mm |
|---|---|
| Platums | 38 mm |
| Krāsa | Sudraba krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Savienotāj skava/lenta |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 3.7 mm |
| Līstes tips | Universāla |
| Papildus informācija | Dažāda augstuma virsmu savienošanai. Ļauj estētiski savienot paneļus, keramikas flīzes un paklājus. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501057781 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LIST AL LPOR30 SILVER 0.9M