LIST AL INS 11.5MM/2.6M POL SIL ANO GLO
Product code: 502597543
€3,86
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 2600 mm |
|---|---|
| Platums | 23 mm |
| Krāsa | Sudraba krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Apdares lentes |
| Zīmols | - |
| Augstums | 11.5 mm |
| Biezums | 11.5 mm |
| Līstes tips | Iekšējais stūris |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Izcelsmes valsts | Spānija |
| Barcode | 502597543 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LIST AL INS 11.5MM/2.6M POL SIL ANO GLO