Product information
| Garums | 182 mm |
|---|---|
| Platums | 182 mm |
| Tilpums | 3 l |
| Plūsmas kontrole | Jā |
| Ar manometru | Nē |
| Produkta veids | Dārza smidzinātāji |
| Zīmols | Haushalt |
| Augstums | 365 mm |
| Krāsa | Sarkana krās. |
| Materiāls | Plastmasa |
| Teleskopisks rokturis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Materiāls: Plastmasa. Izmērs: 182x182x365mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502599888 |
Izsmidzinātājs HAUSHALT PE20517 ar aizsargapmali, regulējamu izsmidzinātāju un iebūvētu vārstu nodrošinās ideālu augu kopšanu. Laistiet, mitriniet, mēslojot augus droši un ērti!
Aizsargapmale, kas atrodas izsmidzinātāja apakšā, aizsargā izsmidzinātāja galveno korpusu no bojājumiem un nodrošina stabilitāti, novietojot to uz nelīdzenām virsmām.
Izsmidzinātājā iebūvēts vārsts nodrošina, ka produkts tiks izmantots augiem drošā spiedienā. Gadījumā, ja spiediens ir pārāk augsts, gaiss automātiski tiek izvadīts no izsmidzinātāja.
Teleskopiskā rokturis ļauj sasniegt augstāk vai tālāk esošos augus.
Šī izsmidzinātāja izsmidzinātājs ir regulējams – var smidzināt miglu vai strūklu.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: IZSMIDZINĀTĀJS 3L HH 01-1041R/3